آدرس:

تهران، خیابان آزادی، انتهای خیابان اسکندری شمالی، شماره 144

تلفن تماس:

درباره ما

درباره شرکت راه آسمان آبی

شرکت راه آسمان آبی با بیش از 20 سال تجربه در ارائه خدمات حمل و نقل هوایی و ارسال مرسولات، با تکیه بر کادر ماهر و مجرب خود و با ایجاد زیرساخت های پیشرفته توانسته به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خدمات هوایی تبدیل شود.

خدمات هوایی راه اسمان آبی در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. این شرکت سلامت مرسولات شما و تحویل به موقع آن ها را تضمین می کند. از همین رو می تواند به عنوان یکی از اولین انتخاب ها برای حمل و نقل هوایی و ارسال مرسولات مختلف به صورت هوایی به شمار رود.

خدمات شرکت راه اسمان آبی:

از جمله خدمات راه اسمان ابی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. حمل و نقل هوایی اسناد و مدارک، بسته ها و نمونه کالا از/ به نقاط مختلف ایران و جهان

2-خدمات بسته بندی سریع و حرفه ای

3-امکان ارسال بارهای سنگین، لوازم خانگی و اضافه بار مسافری از/ به نقاط مختلف ایران و جهان

انجام امور گمرکی و ترخیص کالاها

4-حمل و ارسال کالاهای نمایشگاهی، محصولات صنعتی و کشاورزی، صنایع دستی و … به نقاط مختلف ایران و جهان

و خدمات سریع ارسال بار زمینی از طریق خطوط اتوبوسرانی برای مقاصد غیر فرودگاهی

راه آسمان آبی یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای حمل هوایی کالاهای مختلف به شمار می رود و همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما با بهره گیری از خدمات راه اسمان آبی می توانید کالاهای مختلف را به صورت هوایی و در سریع ترین زمان ممکن ارسال کرده و تحویل بگیرید.

وظیفه ما در راه آسمان آبی، جلب رضایت شما عزیزان است و تمام تلاش خود را به کار می بریم تا شما از نحوه ارسال و دریافت کالاهای خود و امنیت آن ها اطمینان کامل حاصل کنید. مطمئن باشید که اعتماد شما مهم ترین دارایی ماست و هیچ چیزی ارزشمندتر از این دارایی برای ما وجود ندارد.