آدرس:

تهران، خیابان آزادی، انتهای خیابان اسکندری شمالی، شماره 144

تلفن تماس:

سوالات متداول

  • از زمان خروج محمولات از ایران برای کشورهای حاشیه خلیج فارس از یک تا 3 روز کاری، کشورهای اروپایی 3 الی 5 روز کاری، آمریکا و کانادا، 5 الی 7 روز کاری و آسیای شرقی و استرالیا 5 تا 7 روز کاری.
  • در سرویس کوریر بارهای غیر از اسناد و مدارک بسته ها باید حداکثر 10 کیلوگرم وزن داشته باشند. در برخی مقاصد این مقدار متناسب با شرایط گمرک کشور مقصد باید کمتر باشد. بارهای سنگین تر را می توان تفکیک و در چند نوبت یا به آدرس های متفاوت ارسال نمود.
  • حداکثر ارزش این اقلام برای ترخیص در کشور مقصد باید حداکثر 40 یورو باشد، در صورتی که این ارزش بیشتر از این مبلغ باشد مطابق مقررات گمرکی کشور مقصد ممکن است مشمول حقوق و عوارض گمرکی شود که گیرنده یا عنداللزوم فرستنده باید آن را پرداخت نماید.
  • مشتریان محترم می توانند از راه ثبت نام در سایت، نصب اپلیکیشن ایرباکس، یا تماس با تلفن های شرکت درخواست خود را ارائه نمایند تا در اسرع وقت پیک های شرکت به آدرس مورد نظر مراجعه نمایند. این سرویس رایگان است.
  • از زمان خروج محمولات از ایران برای کشورهای حاشیه خلیج فارس از یک تا 3 روز کاری، کشورهای اروپایی 3 الی 5 روز کاری، آمریکا و کانادا، 5 الی 7 روز کاری و آسیای شرقی و استرالیا 5 تا 7 روز کاری.
  • در این گونه موارد، سرویس فریت (اضافه بار مسافری) پیشنهاد می شود که حداقل وزن قابل پذیرش برای آن 45 کیلو است و برای بارهای سنگین تر محدودیت ندارد. تفاوت آن با سرویس کوریر در این است که گیرنده برای دریافت بار باید به گمرک فرودگاه شهر (کشور) مقصد مراجعه نماید.
  • مطابق مقررات بین المللی حمل بار هر محموله تا سقف 20 دلار بیمه هستند، برای محمولات کوریری شرکت پوشش بیمه ای ندارد لیکن مشتری می تواند با راهنمایی کارشناسان دفتر مرکزی در صورت تمایل از پوشش بیمه ای شرکت های بیمه گر استفاده نماید.
  • هر نوع بار اعم اسناد و مدارک، نمونه و سایر اقلام کالایی مجاز، توسط پیک های شرکت جمع آوری و طبق برنامه زمان بندی پرواز های داخلی به مراکز فرودگاهی کشور حمل می گردد. این شرکت در شهرهای تهران، شیراز، بندرعباس و بوشهر خدمات توزیع در آدرس هم ارائه می دهد. در سایر شهرستان ها تحویل بار از طریق نماینده شرکت یا در فرودگاه صورت می گیرد.